Workshop v ExxonMobil

  19.3.2019 Marcela Avramopulu

Před pár měsíci jsem měla v ExxonMobil workshop na téma Time for lunch. Takový návod, jak se projíst pracovním dnem, o správném výběru potravin, nakupování, vaření, jedení v restauraci... A bylo to velký.

Velký zážitek, po třech dnech čtyřicítek. Zrušit, nebo nezrušit? Znáte to. Zrušit se vám nechce, tak jen doufáte, že to klapne. Vždyť to určitě budou klasicky takové ty tři dny horeček a pak bude dobře. A klaplo to. Teda skoro. Konečně jsem byla schopná vstát! Jsem odpůrce léků, ale pro jistotu Paralen, a ehm, Redbull. Taková ukázková snídaně :D Jinak bych to nedala. Nakoupit ovozeleninové rekvizity, připravit a šlo se na to. Jeden workshop, pauza (v Exxon byli tak moc hodní, že mě uložili do samostatné místnosti s relaxačním křeslem, díky, díky!), Redbull přestal fungovat, Paralen taky. Tak šup dvě kafe, druhý workshop, třicetdevět a pak hodinová rekonvalescence na gauči na recepci, abych se doplazila domů. A hádejte. Druhý den jsem byla úplně zdravá. Zřejmě nový způsob, jak se vyléčit... :D
Vzniklo i pár fotek (přesně řečeno tři :D), najdete je jako vždy v odkazu Videa a média - a jako vždy ještě kliknout na Fotky :-) )